تفاوت ها و مزایای گروت اپوکسی نسبت به دوغاب سیمان

این است که گروت دارای ظاهری زیبا و بسیار مدرن و متفاوت ، دوامی بهتر و پایدار تر نسبت به محیط که منظور  از آن رطوبت ، گرما ، سرما ، فشار و سایش مقاوم تر از دوغاب سیمان می باشد و همینطور قابل به ذکر می باشد که قوانین نصب ، راه اندازی و اجرای گروت اپوکسی کاملا متفاوت با دوغاب سیمان می باشد. محبوبیت این محصول به روز بیشتر می شود و در میان پیمانکاری کاشی و سازندگان نیز بسیار رایج شده است. گروت اپوکسی بر خلاف  دوغاب سیمان که از یک ترکیب پودر سیمانی ساخته شده است.

گروت اپوکسی از رزین اپوکسی و پودر پر کننده ساخته شده است . ملات دوغاب سیمانی به طور منظم ضد آب نمی باشد بنا بر این دلیل بر خلاف گروت اپوکسی بوده و همچنین یکی از بزرگترین معایبی که دوغاب اپوکسی دارد این است که دارای رطوبت است و حتی بعد از خشک شدن نیز روی سطح لکه به  همراه دارد و همچنین اگر شما از شستشو لکه ها و کثیفی ها و روغنی کردن ملات خود بسیار خسته شده اید بهترین گزینه برای انتخاب و رهایی یافتن از این مشکل است.

گروت اپوکسی چیست ؟

گروت از دو رزین مختلف و مخلوط با یک پر کننده تشکیل شده و به همین دلیل است که فوق العاده ضد آب و مناسب برای تمیز کردن محصولات می باشد.سرعت اجرا شدن گروت اپوکسی بسیار بیشتر از دوغاب سیمان است و نیاز به چند بار اعمال مانند دوغاب سیمان را ندارد و با یکبار اعمال کار تمام است. بسیاری از مشتریان بدون اطلاع از مزایا و کاربردهای فراوان کفپوش اپوکسی از روی اطلاعات محدود و به دلیل رنگ و زیبایی به سمت گروت اپوکسی جذب  میشوند. حال با مطالبی که در اختیار مشتریان عزیز قرار دادیم.

بگذارید تا کمی هم از مرحله آخر بگوییم :

که پس از اتمام کار حال وقت آن رسیده تا تمیزکاری را انجام دهیم ، یعنی حذف کردن رنگدانه ها از ملات و همچنین با افزودن سنگ ساب اپوکسی را براق و  درخشان نشان میدهیم در این حین اسفنج های مخصوص در سایزهای متفاوت براقی خاص را بدون دردسر ایجاد میکنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *