مشتریان گرامی اغلب این سئوال را می پرسند که در چه زمانی پس از اجرای کفپوش اپوکسی می توان از رنگدانه کفپوش اپوکسی استفاده نمود ؟ پاسخ را در این مقاله برای شما توضیح می دهیم. کاربرد هر نوع کفپوش اپوکسی متفاوت بوده و بسته به نوع آن می توان گفت که چقدر زمان می برد تا آماده برای اجرا گردد و علاوه بر آن ضخامت نیز حائض اهمیت است ، اگر ضخامت اپوکسی یک میلی متری باشد ، سریعا خشک شده و به مرحله بعد یا همان مرحله  استفاده وارد می شویم.

ولی اگر شما از ضخامت های چند لایه و چند میلی متری استفاده نمایید ، قطعا زمانی بیشتر طول می کشد تا آماده استفاده شود و لازم به ذکر است که شاید مشتری گرامی بخواهد کفپوش اپوکسی خود را تعمیر کند که در این صورت باید از چند لایه ای استفاده کنید که هم تراز کفپوش قبلی و کفپوش آسیب  دیده شود.

-انواع رنگدانه کفپوش اپوکسی:

محصولات تست شده :

۱- مینی کرافت فلوریدا پلی استر با رنگدانه کفپوش اپوکسی سفید ، سیاه ، زرد و نارنجی است .

۲- رونان ژاپن با رنگدانه کفپوش اپوکسی سیاه ، سفید و ون دایک قهوه ای .

۳- وود رنگ آنیلین. از زمان معرفی اولین کفپوش اپوکسی برای فلزات که در ابتدا برای محافظت از فلزات زیر  استفاده می کردند که فرمولاسیون ساخت آن برای بهبود مصرف و تحولاتی در آن استفاده می شود.

از گذشته تا به امروز تغییرات زیادی در ساخت آن و انواع آن ها ایجاد شده است که حال ، به صورت چند لایه ایجاد می کنند ، که معمولا محتویات پودر تشکیل دهنده را برای ذوب و تبدیل شدن به شکل مایع باید درجه حرارت در محدوده های ۱۸۰ تا ۲۵۰ درجه سانتی گراد یا ۳۵۵ تا ۴۸۲ درجه فارنهاید باشد . این مواد که به صورت مایع با درجه حرارتی بسیار بالا ، تبدیل شده بودند ، پس از پخت آنها به شکل اصلی و اولیه خود باز می گردد که تمامی این عمل به معنای گرما سخت شدن رنگدانه اپوکسی در این روند است .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *